| GreenB0y a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=e-mVMJRnVuc&feature=youtu .be Va Roog o parere la acest Harlem Shake :)) e facut de mine si prieteni mei =))

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ala care filma dansa si el? ca tremura camera aia ca naiba, nici n-am inteles mare lucru

| val31989 a răspuns:

Sunteti a 7-ea? laughing
E fain laughing Chiar ma amuza dansul asta laughing

| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Nu e aşa de 'wow' pentru că mi se pare o porcărie Harlem Shake [părerea mea], totuşi felicitări pentru filmuleţ.laughing
Apropo, nu se uitau oamenii la voi?

| GreenB0y explică (pentru dianaaaaax):

Era gol, numai o femeie cu un copil care cred ca a ramas cu traume rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Katherineeeee a răspuns:

Amzuant- Harlem SHake! rolling on the floor

| gabriel_4879 a răspuns:

Ala numai harlem shake nu e ca trebuia sa opresti camera si sa apara toti dupa aia