| vladdd16 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c&feature=relat ed

Toate-s la felll!

Melodiia asta chiar zice adevarul. Cine e de acord cu mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai inteles nimic din melodie.Melodia e facuta pentru bani, Parazitii nu mai sunt ce au fost odata.Sunt pentru bani si ei.Crezi ca Ombladon sau Cheloo chiar cred ce spun in melodiile alea? Nu,ei sunt niste tipi normali,care si-au construit o imagine de baietasi rai (misogini), dar care de fapt, sunt ca noi toti.
Eu ii ascult de mica si imi plac toate melodiile lor, dar nu ma "simt" cand zic ceva de femei in melodii si nu ii iau in serios.
Si da, melodia e foarte buna dar atat.

| MrAlex a răspuns:

Asa este...nu te contrazicwinking superba melodia