sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai voce, asta este clar.
Ai nevoie de lecții de canto, cu un profesor, căci așa se cântă la școala de muzică în clasele 1, 2. Cei de la clasa a 3-a te depășesc deja.
Asta dacă vrei carieră. Să faci karaoke pentru prieteni, e ok.

| TudorFox a răspuns:

Foarte buna

| Kammelia a răspuns:

Vocea ta este destul de buna. Sunt sigura ca daca vei repeta îndeajuns si iti vei "antrena vocea" vei fi minunata! Încearcă să găsești melodiile care sa ti se potrivească si care sa te reprezinte! Canta din suflet, nu te strădui să canti ce si cum vor altii, ci ceea ce te face pe tine fericita!

| sadrian46 a răspuns (pentru Kammelia):

Da, pentru fericirea ei e suficient.
Pentru carieră trebuie lecții de canto.