| anonim_4396 a întrebat:

Hye. Maine e ziua mamei si m-am gandit ca sambata sa mergem toata familia la o cofetarie[idee propriehappy ce mandra sunt whistling ]. Dar vreau ca dimineata sa ii scriu un mesaj frumos, original[nu cantec sau poezii din carti] si nu prea stiu ce sa scriu. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! draga mea mamica scumpa de iubesc si as vrea sa ramai mereu cu mine.nu conteaza banii, imbracamintea, sau avere. tu esti tot ce am eu mai scump pe lume de la tine am invatat totul, sa merg, sa umblu si sa spun cel mai frumos cuvant numit MaMa.ESTE INVENTAT PE MINE pe moment spers sa iti placa pa, pa

| marrr a răspuns:

Compune-i chiar tu o poezie si scrii-o pe un biletel, de preferat o foaie cartonata sau simpla coloratatongue Daca nu ai, scrii-o pe o foaie alba si langa ea pune-i o floare ce simbolizeaza primavara. Acum au aparut narcisele, liliacul a inflorit, margaritarul. Sunt flori foarte frumoase si reprezentative. Sunt sigura ca ii poti scrie o poezie in care sa-ti exprimi dragostea fata de dumneaei si iti va iesi bine, iar mama ta va aprecia gestul tau.
Sper sa te descurcitongue Sa fie sanatoasa mamica ta si ureaza-i "La multi ani" din partea TPU'uluiblushing!

| marrr a răspuns:

Scrii - o* nu stiu ce are de apare cu doi istraight face

| Ana-Maria94 a răspuns:

Draga mea mama, cu ocazia inplinirii frumoasei varste de...ani iti doresc un calduros la multi ani multa sanatate si bucurii.Fie ca D-zeu sa te aiba in paza si sa fi fericita alaturi de noi si sa te bucuri de fiecare clipa.Cu multa dragoste Andreutsahappy