| Ciapi a întrebat:

Hyy. Cum as putea sa ma inalt am 13 ani si 1.55 si 45kg si nu sunt gras. Dau Fundisoara

Răspuns Câştigător
| anonym000000 a răspuns:

Pai apucate de sport :d sau du-te la salahappy sigur te vei inalta, si mai ai timp sa te inalti pana la 18 ani. happy fundita?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Roxy daca nu tiai dat seama Ciapi este baiat!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu zic sa te apuci de sport:innot, basket, voley...Bft

| teiube a răspuns:

Inotul,baschetul te inalta si cred ca si alergatul iti dezvolta muschii picioarelor

| Escape a răspuns:

Pai, ai putea sa practici inot sau basket

| RoXxy a răspuns:

Fa inot si joaca basket.Sigur te vei inaltawinking

| RoXxy a răspuns:

Buei"Aimee" chiar stiu ca e baiat dar ce te face sa crezi ca eu nu am stiut asta? Faptul ca am zis"te vei inaltza"? lol."sa ma inaltz"-"te vai inaltza"Ce e asa de greu de priceput?laughing