| Biia a întrebat:

Ia sa va aud dragilor:d ce parere aveti despre "ROBOTZI" de pe youtube.
Parerea mea? Creative Monkeyz sunt genialilaughingvoi ce ziceti?laughing
Rapundeti "va rog eu dulce ca o savarinnnaaa"...

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sunt prea tari aia de la creative ai vazut episodu 5? http://www.youtube.com/watch?v=6eII9UAJt5U&feature=feedu
ca sa-l vezi

| Savy a răspuns:

"Genial" a devenit un paradox amice, ei sunt doar nostimi si creativi. Pe tine te amuza de fapt limbajul utilizat, mai departe nu vezi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai tarilaughing! La scoala numa despre ei vorbim si ne uitam pe youtube si iar radem de aceleasi faze pe care le stim toti pe de rostlaughing). Superbi