| roxanaaa a întrebat:

Ideea aici e asa : " daca o curva ti-ar lua parerile ". esti in stare de multe lucruri`? [ gen injuraturi, chiar bataie. ]

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Da... i-as face ce mi-a facut si ea...sau chiar mai multe! Adica practic mi-a declarat razboi.as incerca sa-i fur baietii car eu plac(adica sa ma imprietenesc cu ei), sa ii fur prietenele, sa ii iau si eu ideile etc.Sau as incerca sa ii arat ca nu ma afecteaza dar voi fi mai atenta in viitor.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu am inteles ideea asta.
Fufele au fost, sunt si vor ramane in ochii mei niste tipe fara scrupule, ce nu merita sa imi pun mintea cu ele.
E de prost gust sa te cobori la nivelul uneia, asa incat sa scoti pe gura injuraturi.Nu m-as bate cu o fata, unde sunt manierele si buna crestere? Sar sa o desfigurez pe-acolo si tot eu dau de necaz.
Mi s-a intamplat odata, dar nu va mai fi o a doua oarahappy

| ionika17 a răspuns:

Nu, ar avea vreun rost? nu cred