| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadou pentru Secret Santa pentru o colega de facultate? (fara cani, ciocolata) Mentionez ca nu am vorbit cu ea mai mult de 2 minute ever, deci nu stiu ce-i place.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca as face cadouri la toate fetele cu care am vorbit cate 2 minute, mi-as da salariul pe o luna.

| Marbea a răspuns:

Te poti uita cum se imbraca, ce parfum foloseste, daca se machiaza si in functie de buget te poti orienta. De exemplu ii iei o esarfa, rimel, crema de maini, un set de cosmetice gen sapun lichid cu lotiune de corp, adica nu ceva foarte personalizat dar ce foloseste oricine si nu ai cum sa dai gres. O studiezi putin si iti vor veni idei. Poate carti si ceva o decoratiune de sezon. Sper ca ti-am fost de folos.