| carmol123 a întrebat:

Idei de cadouri pentru cea mai buna prietena facute de mana? vreau ceva mai special. fara parfum,ursulet,bijuterii etc. help me, pleasee! Thanks so much!

3 răspunsuri:
| Morrígu a răspuns:

Ce fel de prietenă cea mai bună e dacă nu știi ce cadou să îi faci?
Cadouri făcute de mână... brățări nu vrei, poți să îi scrii ceva.
Mie mi-ar plăcea să mă surprindă cineva scriindu-mi.

| DevynFry a răspuns:

Poți încerca asta :
Scri o sută de motive pentru care sunteti prietene; câte un motiv pe un bilețel și apoi le pui intr-o cutiuță pe care o decorezi cum crezi tu ca arăta mai bine. Sper ca nu am răspuns prea târziu și ca mai este până la ziua ei big grin