| Flynn2001 a întrebat:

Idei de povesti de groaza? funda!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sokey a răspuns:

Asculta Dubstep. Melodiile astea te face sa te gandesti la multe chestii de groaza. http://www.youtube.com/watch?v=jJ-U-Oh5_Ek. Uite un gen de melodie. Ascult-o pe toata mie mi-a venit o idee despre un film cu aceasta melodie.

| IngerCazator a răspuns:

Esti singur in casa, stranuti si la un moment dat auzi ca cineva iti zice '' SANATATE'' :s

| TheKitty a răspuns:

Stii ca esti ultima persoana de pe planeta si la un moment dat... cineva bate la usa laughing

| buburuzamea a răspuns:

Pasagerul in noapte...e super filmul asta de groaza