| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a întrebat:

Idei pentru banchet? vreau sa spun ca nu toti de la mine din clasa sunt de bani gatastraight face big grin idei plz cel cu ideile cele mai frumoase primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

Pai parerea mea este ca la banchet cel mai mult conteaza sa te distrezi. Nu trebuie sa existe o concurenta intre cei cu bani, si ceilalti. Daca cineva nu isi permite sa isi ia o cine stie ce rochie, sau altceva, nu cred ca e o problema din moment ce important e sa va simtiti bine. Puteti sa organizati concursuri de dans, sau concursuri gen "Dansul cu sticla", "Dansul cu portocala", "Dansul cu balonul", puteti sa cumparati atatea baloane cati elevi participati (+cele de decor) si in fiecare sa puneti biletele cu cate o pedeapsa pentru fiecare, si trebuie sa o faca fiecare pe rand, e distractiv. Puteti sa faceti concursul cu scaunele, acela in care pui niste scaune si mai multi danseaza in jurul lor si cand se opreste muzica trebuie sa va asezati. Cine nu prinde loc, iese afara. Puteti face karaoke... Ce pot sa spun acum, distractie placuta! Si eu am banchetul tot anul astahappy si sper sa fie bine.

3 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images

app da ce ideii...:-?
de imbracaminte par macheaj?

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ explică:

Eu ma gandeam la ce loc adica unde sa il putem face...

| pinky_9280 a răspuns:

Ce zici de o excursie undeva cu cortul sau fara...laughing