| rox_8767 a întrebat:

Idei pentru un ultim clopotel cls a VIII a?

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

La ultimul clopotel, in cazul meu a fost cam asa:
ne-am strans in clasa noastra toti, colegi, profesori si am depanat amintiri, faze haioase, unii dintre noi am si vorbit cate ceva despre profesori. apoi am plecat spre banchet unde l-am facut la un local si a fost frumos happy cam asta ar fi. big grin
oricum va fi, ultimul clopotel va fi o amintire frumoasa pe care nu o vei uita prea curand happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai o sa fie cam pe la sfars primaverii, deci -noi ne-am batut cu apa, era si foarte cald, apoi muzica niste prajituri poze`o plimbare prin parc cu toata clasa-la un suc o terasa-oricum in clasa trebuie neaparat o bataie cu apa! la care o sa adere cam toata scoalalaughingdepinde de voi sa faceti ziua Memorabila!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie cu oua, cu acuarele, muzica, circ XD