| Decembrie a întrebat:

Ieri am facut oarecum prima oara dragoste. Preludiula durat destul de mult cam 45 - 60 de minute, totul a decurs bine, incet dar in momentul cand am vrut sa-mi penetrez prietena nu am reusit, penisul se afla in stare de erectie slaba ( nu am probleme cu erectia, probabil din cauza preludiului mult prea lung ), am incercat mai multe pozitii si tot nu a intrat, iubita mea era prea tensionata... din ce cauza nu am putut sa o bag? laughing

PS : Amandoi suntem virgini, nu am folosit lubrifiant.

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca inca nu ai penisul "tare", e prea moale ori ai probleme ori esti prea mic inca pentru asta, oricum sex nu poti face o ora continuu cum crezi, nici un star porno nu poate deci... laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cum sa n-ai probleme cu erectia daca nu e tare? un penis sanatos poate sustine un prosop fara probleme.
daca n-ai probleme cum sa nu se scoale? ma si gandesc ce intrebari si-o pune saraca fata "chiar nu-l atrag de loc?"

| OnuOnulică a răspuns:

Şi noi ce vrei să îţi zicem? bravo...altă dată caută una mai largă.

Răspuns utilizator avertizat