| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la o nunta si acolo m-am indragostit de o ospatarita.Imi place foarte mult si as vrea sa o cunosc mai bine dar nu stiu nimic despre ea(doar ca o cheama Anamaria).Va rog sa ma ajutati si sa-mi spune-ti cum sa o gasesc.

4 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Te duci din nou la restaorant.sa o vezi, si de data asta sa si vorbesti cu ea. Fi natural si fii tu, nu o lasa sa iti scape daca chiar o placi, altfel o sa regretihappy Noroc si Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| ingerasdulke15 a răspuns:

Buna!
nu ai altcumva sa o gasesti doar daca te duci la restaorantul in care lucreaza si o so gasesti acolo daca vrei sa o impresionezi poti sa te duci sa iti comanzi ceva si sa o pui sa iti aduca ea comanta si ai putea sa te mai duci inca 2 zile pe acolo si sa o pui tot pe ea sa iti aduca comanda (intelegi ideea?) si ai putea atunci sa o intrebi de vorba acum depinde de tine cum faci oricum succes :*

| adrianoadyyy a răspuns:

Problema e ca nu lucreaza la acel restaurant(a fost doar un seara aceea)