| deeadeea111 a întrebat:

:ieri la scoala profesorii ne-au pus sa bagam lemnele in lemnaria scolii,iar noi ne-am tot plans pentru ca asta e treba oamenilor de serviciu,noi nu suntem platiti pentru asta,ok si noua ne place cand avem caldura in clasa, dar chiar asa pe frigul asta...e normal?

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Nu logic ca nu e normal.Eu nu ma duc la scoala sa car lemne ci sa invat. Nu vin ei si imi cumpara haine noi daca pe alea le-am ruptlaughing)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multe nu-s normale in tara asta. Nu-i normal nici sa chiuliti dar o faceti. Nu-i normal nici sa nu stiti sa scrieti dar voi scrieti ca analfabetii. Asta e viata! Invatati carte si faceti din tara asta una mai buna. Altfel tot cu Becali, Dan Diaconescu, Basescu, Voiculescu si altii vom fi si se va alege praful!

| deeadeea111 explică (pentru Salontanul):

Adevarat,dar totusi e tara noastra si nu o putem schimba daca in ea ne-am nascut, dar macar de acum inainte sa incercam s-o facem mult mai buna

| GABARSOLON a răspuns:

Suntem in acceasi scoala dar pe noi nu neau pus sa strangem

| deeadeea111 explică (pentru GABARSOLON):

?