| romanaols a întrebat:

Va place frigul sau caldura?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Frigul, caldura imi da dureri de cap.

| aliceinchains a răspuns:

Mie nu-mi place să fie nici prea frig, nici prea cald. Iarna, la fel și vara, au farmecul lor, sunt frumoase toate anotimpurile. Vara-mi place cel mai mult, că e vacanță, e frumos afară... îmi amintesc de vacanțele de când eram mică, stăteam și citeam pe verandă, frumoase au fost perioadele alea din viața mea.

| elasexygagica a răspuns:

Caldura de sub paturicalove struck

| Elly213 a răspuns:

Imi place sa fie cald pentru ca vine(caldura) cu haine scurte! Pe de alta parte imi place si iarna.sa stau cu tot felul de accesorii din astea de sezon.Dar cel mai mult iubesc caldura care e iarna sub paturica.in zilele de duminica,cand ma uit la televizor si mananc dulciuri,cand afara ninge cu fulgi mari, si in casa e liniste.
Poate o sa vi se para stupid, dar asta imi place!

| Sonniiaa a răspuns:

Caldura.

| LoStEyEs a răspuns:

Mie sincer, imi place mai mult frigul. De ce? Pentru ca imi aduce aminte de Iarna si de noapte, care sunt preferatele mele. Desigur, imi place frigul, dar imiplace mai mult sa-l priveschee hee Iarna, imi place sa ma duc la geam, sa ma asez pe scaun, infasurata intr-o patura moale, sa beau o ciocolata calda si sa ma uit cum ninge afarawinking E cel mai frumos lucru, are magia luiwinking
Mie de asta imi place mai mult frigul, plus ca suport mult mai bine frigul decat caldurawinking Te pup kiss

| Lexiiie a răspuns:

Eu ador vara si toamna,dar o toamna insorita si putin racoroasa e ideala. Nu imi place primavara, sau cel putin luna martie pentru ca este ploios si noroios.
Nu-mi place iarna pentru ca ai senzatia ca esti singur pe lume. Poarta un sentiment ciudat.
Deci, prefer caldura intr-o anumita limita happy

| romanaols explică:

Eu m-am saturat de caldura. Vreau frig. Vreau o iarna friguroasa.

| moonlight2134 a răspuns:

Frigul, suport mult mai bine frigul decat caldura

| iSkater a răspuns:

Cand este frig, imi place caldura, insa cand este cald, imi place frigul happy

| AstaMik2 a răspuns:

Caldura