| Danyel a întrebat:

Ce va place caldura sau frigul?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Buna Daniel love struck! Eu chiar nu as sti ce sa aleg dintre caldura si frig. happy Vara imi e dor de frig laughing, iar iarna de caldura! vara este anotimpul specific caldurei, iar iarna anotimpul specific friguluiwinking. Amadoua sunt grozave love struck! Bafta si numai bine! kiss

12 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Caldura :d

| Zoet a răspuns:

Niciuna .

| Amalia a răspuns:

Niciuna happy.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Caldura.
Decat sa mor de frig mai bine ma usuc!

| albastrualb77 a răspuns:

Calduraaaaaaaaaaaaaaaaa.

| soraluisatan a răspuns:

Caldura:X:X

| Aliosha a răspuns:

Eu unul urăsc frigul happy, dar nici prea multă căldură nu îmi place

| PotHed a răspuns:

Ammm. iarna e mai bine =p

| pisoyas1mik a răspuns:

Buna mie una frigu pentru ca nu suport deloc caldura.Adik prefer mai mult iarna decat vara si vara e frumos ca te duci la mare etc dar mie imi place mai mult iarnawinking

| EnterSandman a răspuns:

Iarna.pentru ca iarna.fierb vodka, vin si imi place senzatia aia.vara nu mai este acelasi lucru laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva intre, nici sa inghet, nici sa ma topesc.
Bafta`!