| Maria_5031 a întrebat:

Ieri ma durea rau burta, cand dupa ceva timp a inceput sa imi curga abundent un lichid alb. Spre seara m`a luat putin cu ameteala.cand am fost la tualeta am observat pe chiloti ca aveam ceva maroniu.Seara am observat pe chiloti un chegulet asa de sange, f mic. Ma gandeam ca e menstruatia, dar nu imi curge inca sange. si mi curge lichid alb este menstruatia sau nu?[funda pentru cel mai bun raspuns] [stiu ca am mai pus intrbarea dar nu am primit raspunsuri concrete]sad

Răspuns Câştigător
| MiRuNiKaa a răspuns:

Da, draga mea, de acum esti domnisoara in toata regula.

5 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Da e. dar nu trebuia sa descrii fiecare miscaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este menstruatia. Este o scurgere care da semne ca incepe sa ai ciclu.

| Maria_5031 explică:

Cine imi impune sa nu scriu?

| Maria_5031 explică:

Scriu ca sa primesc rasp concrete

| Maria_5031 explică:

Si peste cat timp o sa imi vina?