| cristinacriss a întrebat:

Ii adevarat ca daca te saruti ramai gravida;-s?

Răspuns Câştigător
| emabrumareanu29 a răspuns:

Da, vei naste gemeni.

5 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Nu e adevarat probabil cel care ti-a spus asta a vrut sa te sperie.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Hey!
Da daca crezi in prostii laughing.
Acum spun sincer, NU RAMAI GRAVIDA, m.am sarutat d multe ori, am dat si mozol, si nu am patit nimic.
Iti spun asa, sa stii happy :
-Cand saruti o persoana, saliva ei iti ramane p buze 6 luni :d.
Sper ca te.am ajutat
Bye kiss

| greenish a răspuns:

laughing)))) Doamne iarta`ma laughing) Nu.nu este adevarat happy Gravida ramai doar daca intretii relatii sexuale, nu daca te saruti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as raporta, dar nu pot.

| xXCarolinaXx a răspuns:

Lol fata cum sa crezi asa ceva. Dmn fereste. Cine tsi-o mai spus porcaria asta? laughing rolling on the floor
Normal ca nu ramai gravida.Stai calma