| Anonim007363628 a întrebat:

Ii bine dacă nu mai vb cu un băiat sa ii dau Block?
Nici nu știu dacă țin la el.
Dar tot mereu ma uit dacă îmi trimite mesaj, asta înseamnă că țin la el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu mai vorbesti, ba vă dați mesaje. Dă-i block ca să-l scapi de o grijă, că îl îmbolnăvești cu nehotărârea asta.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Depinde, faptul ca iubesti o persona se poate manifesta in diferite feluri, iar faptul ca verifici daca ti a dat mesaj, inseamna ca ai vrea sa vorbesti cu el si iti face placere. Nu ar trebui sa ii dai bloc, poate o sa se simta jignit si chiar nu o sa mai vrea sa vorbiti. Chiar daca nu mai vorbesti cu o persoana nu trebuie sa ii dai bloc, deoarece nu te deranjat cu nimic, cand te streseaza atunci da i. Daca vrei sa vorbiti da i si tu mesaj, nu doar asteptawinking