| Danseazhwhwb a întrebat:

Ştiu că poate părea ciudat, dar am nevoie de o părere! Este un băiat cu care vorbesc zilnic, de fiecare dată când văd mesaj de la el încep să zâmbesc sau de fiecare dată când îmi trimite cate un mesaj "drăguţ ". Când trebuie să mă văd cu el tremur toată, dar după ce îl văd nu. Mă gândesc mereu la el, dar nu ştiu dacă il plac? Ştiu, ar trebui să fie evident, dar chiar nu ştiu. Voi ce credeţi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca esti indecisa si nu stii ce vrei, pentru ca esti imatura!
Mai asteapta sa treaca vreo 2-3 ani, sa te maturizezi si atunci vei fii capabila sa discerni si singura.

| Demetrov a răspuns:

M-ai lasat fara cuvinte...

| Chirila_Gabriela_2003 a răspuns:

Il placiii 100%

| Chirila_Gabriela_2003 a răspuns:

Te ai cam indragostit