| anonim_4396 a întrebat:

Ii stiti pe faimosii Chipmunks prin transformarea unor melodii originale in niste melodii in stilul "chipmunks", as vrea si eu un program ca sa fac asa ceva, care sa mearga si cu videoclipuri, daca puteti sa-mi dati un link ceva, va pup, pa!

2 răspunsuri:
| dean a răspuns:

L-am descarcat si eu, mersi mult, kiSS!

| ☼loli☼ a răspuns:

Uite eu sunt in strainatate si am facut ceva de genu la scoala cu un program numit Audacity http://audacity.sourceforge.net/ incearca sa il downloadezi (acolo unde scrie telecharger) si la "effet" parca era "changer de hauteur"... se aude exact ca la Chipmunks :) M-am amuzat teribil la ora aia :)) Deci ca sa bagi o melodie dai click pe "ouvrir"... nu stiu daca exista varianta pe engleza sper sa te descurci asa :)