| sensibilosu a întrebat:

Il urasc pe justin bieber! ma sustine cineva?

41 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Eu am 13 ani si nu mi-a placut Gayberu' niciodata, si nici n-o sa-mi placa vreodata, deoarece e un rahat care nu merita ascultat.

| bogdan14_5722 a răspuns:

Il urasc de moarte, daca o sa faci o armata impotriva lui, ma inrolez in secunda 2

| LiviuSquinky a răspuns (pentru bogdan14_5722):

Si eu il urasc la singe sunt hater si vreau sa ma inrolez in armata de hateri

| SweetCandies a răspuns:

Si eu te sustin! Nu-mi place deloc de el si ma enerveaza ca acum e cu Selena Gomez... Uitati-va pe 9gag si o sa vedeti mai multe vedete in tinerete si acolo o sa-l gasiti pe el "tanar"(prin tanar vreau sa zic cu par lung)

| MisakoYui a răspuns:

Da eu;;) (Like Daca Urasti Justin Bieber-România) pe fb https://www.facebook.com/......1657135833

| DanutzVoda a răspuns:

Si EU te sustin!

| CreamCaramel96 a răspuns:

Daaa...eu te sustin big grin

| LiviuSquinky a răspuns:

Da te sustin si eu il urasc pe Justin Bieber si mai ales fanele lui

| Arkwright a răspuns:

Si eu te sustin!big grin

| SUNTMATA a răspuns:

Il urasc!

| mihai8855 a răspuns:

Eu te sustin.