| gabriela1998 a întrebat:

De ce unii il urasc pe justin bieber?

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu personal nu-l urăsc pe el, ci urăsc muzica lui fără valoare care o pune în umbră pe cea adevărată.

| xD101 a răspuns:

Hey, nu cred ca e ura, poate fi ciuda sau pur si simplu nu ii suporta fata, cantecele. Gusturile nu se discuta!happy fiecare are dreptul sa isi aleaga ce muzica asculta sau ce oameni ii plac.Nu putem obliga lumea sa il placa...(personal nu am nimic cu el, nu pot sa zic ca imi place dar nici nu imi displace) happy.

| ihavenoidealel a răspuns:

Pentru ca altii au diferite gusturi noua ne place muzica normala dar manelisti normal ca il urasclaughing sau cei care il invidiazawinking fundita?

| vladdd16 a răspuns:

Pentru ca e increzut, are voce de fata si e gay. Si a zis ca danseaza mai bine decat Michel Jackson si o sa ajunga mai departe decat grupuri ca Nirvana sau Metallica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Cause JB really sucks.winking

| luky7ro a răspuns:

Cica din cauza voci ca canta ca o fata si nu e adevarat ca si eu pot canta mai sus doar nu ai vrea sa cante ca bunicu laughing

| luky7ro a răspuns:

Iar majoritatea il urasc pentru ca lor le plac doar manelele si piesele cu injuraturi

| hatelife a răspuns:

Pentru ca este,, gay '' eu una nu cred tongue!