| strainulmisterios96 a întrebat:

Ilie's vlogs si-a schimbat masina? Nu m-am mai uitat de mult dar acum vad ca conduce o masina mai mare cu interior rosu. Care e treaba?

1 răspuns:
| DeliriaRO a răspuns:

Buna, din cate stiu eu da sa cumparat masina noua si oameni îl acuzau la inceput ca a luat din donatia,, UN COPIL FERICIT,, si apoi lau acuzat ca a luat bani de la bortsop de la skeitparc.
Dar bine înteles ca nu-i adevara.Eu stiu doar ca sa cumparat masina noua dar de masina veche nu stiu nimic ca a vanduto sau a cadonato habar n-am.
Sper ca te-am ajutat!