| anddclaus a întrebat:

Imagineaza-ti ca pentru o zi faci o vizita pe taramul celalalt si esti gazduit in casa unui blajin

Care ar putea fi rezolvarea? crying

1 răspuns:
| Crissena a răspuns:

Nu imi dau seama ce raspuns vrei. citeste despre blajini aici: http://www.enciclopedia-dacica.ro/templu/blajini.htm si incearaca sa vii cu mai multe detalii, poate ii dam de capat. Oricum, sunt fiinte mitologice, foarte "cuvioase" si care nu fac rau. nasol e ca traiesc in comunitati de un singur sex, femei si copii, barbatii altfel. astept vesti :)