| astas123 a întrebat:

Imi ajung 15 milioane pentru 5 zile in Costinesti? cazarea este platita deja

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica 1500 de lei. Depinde cat de cheltuitor esti.

| MarianWLF a răspuns:

Imparte si tu, 5 zile, 300 de lei pe zi, nu depasesti suma asta si e ok.

| Violleta2022 a răspuns:

15 milioane... de ce?

Banuiesc ca nu vorbesti de banii vechi, iesiti din folosinta de peste 10 ani, care nu mai sunt valabili nicaieri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu mergi la fetițele vesele de la cabaret, care nu fac din amor o tragedie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca esti inteligent la capitolul mancare, poti sa tragi pe dreapta cei 5 milioane pentru asta, si cu cei 10 milioane sa te distrezi.

| sammie a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ți chibzuiești.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pai dacă ai țigări și băutură ii faci praf nu o sai ai multa vreme dacă ști săi ți o sa fie bine