| Afganistanu_9917 a întrebat:

Imi caut o prietena din bucuresti. Fetele interesate le rog frumos sa lase id.

2 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Daca imi permiti, te sfatuiesc sa dai mai multe detalii : gen, ce varsta ai, ca doresti fete sociabile, dragute, pline de viata, sincere... asa le vei atrage mai mult!
Sau si mai dragut: propune o invitatie la un suc, dupa o discutie cu 5 intrebari. pentru orice fata din Bucuresti se ofera. Vezi cu care ai vorbit cel mai dragut si chiar ii faci cinste cu sucul promis.
Multa bafta! O seara buna happy

| StyLLeZoR a răspuns:

Tu alt loc unde sa cauti gagica nu ai gasit?rolling on the floor esti penibil pe bunelaughing)