| Carla211 a întrebat:

Imi da careva si mie un cont pe lady popular la nivelul 6...va rogggg fruuumos nu resusesc la nivelul 5 sa ma despart de iubit...va rog trimiteti-mi un mesaj cu datele si un raspuns la intrebare si promit ca va dau fundita! va roooog frumos dati-mi un cont la nivelul 6!

Răspuns Câştigător
| pitikaaa a răspuns:

Daca vrei sa te desparti de iubit, trebuie sa ai fericire sub 50, foame -20, sete-20, greutate in jur de 55, si inainte sa da-i la Desparte-te de iubit du-te si danseaza la club si in timp ce dansezi dai Desparte-te de iubit.Eu asa m-am despartit din prima, dar nu e 100% tot timpul.Eu cand vreau sa imi gasesc iubit nou imi merge din prima daca dansez.

3 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Poi mai incearca. De iubit te desparti in max. 14 zile. Mai incearca. Bafta!

| biancaandreea a răspuns:

Weghp