| Theo293 a întrebat:

Imi da si mie cineva o idee de farsa? Vreau sa-mi pacalesc o prietena.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite farsa mea favorita : creeaza o pancarda mare de carton pe care sa scrii ofer cazare si masa pentru aurolacii nevoiasi, pentru drogati si infractori, pentru detalii sunati la apartamentul 5 din scara D blocul C14. (era doar exemplul locuintei) Aseaza pancarda in fata usii blocului prietenei respective apoi invit-o in oras la un suc de exemplu. Cand iesiti din scara blocului prefate surprinsa la ceea ce vedeti. Pe mine prietena mea m-a injurat o saptamana pentru ca ura specimenele enumerate.

3 răspunsuri:
| alexia222 a răspuns:

Mie imi place tare farsa aceasta http://www.youtube.com/watch?v=d8zr3MB7fGQ sper sa mearga si cu prietena ta:)

| ღAngiießăă a răspuns:

Păcăleşte-o că s-a pătat pe fund.rolling on the floor) LA ŞCOALĂ rolling on the floor)

| Nicodidi a răspuns:

De exemplu spune-i ca iubitul ei o inseala cu tine laughing (daca are ) sau ca i-a luat foc casalaughing bag-o in sperieti sau spune-i ca acasa prietenii ei ii pregatesc o petrecere surpriza sau ca parintii ei i-au cumparat o masina big grin sper sa te fi ajutat :*! Funda?laughing:*