| oanaoany a întrebat:

Imi da si mie cineva un cont de lady popular...nu ma intereseaza nivelul

Răspuns Câştigător
| Cristinaa21 a răspuns:

Iti dau eu : numele este 1Alexandra si parola fetita21winking. Fundita...te rog :3

1 răspuns:
| iiSceneXX a răspuns:

Nu cred ca cineva iti va da contul, pentru ca cine are, nu renunta la el. Si nu are voie cu 2 conturi. Te sfatuiesc sa iti faci singura cont, si la cod promo sa scrii lady si o sa primesti 50 de diamante. Iesi mult mai avantajos. Ai grija cum le folosesti. happy