| ForbiddenLove a întrebat:

Imi dati niste exemple de replici inteligente pentru cei care vorbesc urat cu mine/despre mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să citeşti foarte mult ca să "îi închizi" cu nişte replici inteligente, ironii fine...Nu ştiu să îţi dau exemple.Eu una, improvizez pe loc.

pa, pa.

| Bessame a răspuns:

Ma pasioneaza cand imi vb asa sti de ce pentru caaa vad cum iti ocupi timp din viata taaaa pentru mine!laughing) stiam ca sunt multi incultii in aceasta lume insa tuu ridici trofeul mondiallaughing

| ioana996 a răspuns:

Da mie imi place una foarte mult laughing ca ma interogheaz vreun coleg ceva de genu:"ai fost aseara nu stiu unde si ai facut nu stiu ce?" laughing eu ii raspund cu ura :Te intereseaza? ia pisica si danseaza tonguehappy ce spui de asta?happy

| scumpete a răspuns:

Nu ma cobor la nivelul tau pentru ca nu sunt ca tine si nici macar nu mi-as dori sa fiu ca tine

Dc crezi ca tu esti mai sus de mine? Stai linistit/a ca pana sa ajungi ca mine mai ai multe de faqth

N`am de gand sa asucult toate porcariile pe care le spui la 2 sec una dupa alta

Ai observat ca din 4 cuvinte 3 nici nu stii ce inseamna?

Tie iti place sa ma enervezi pe mine, dar nu iti dai seama ca pe mine nu ma intereseaza de tine, mai mult tu te enerveziwinking

Chiar crezi ca imi voi pierde 2 minute din viata mea sa te ascult pe tine?

fundahappy?

| d33a a răspuns:

"taci, ca trag pamant pe tine!" laughing

| blonda_6663 a răspuns:

La intrebrea asta raspund doar ca s-o gasesc mai usor. mi-au placut toate raspunsurile

| EcKood a răspuns:

Nu ma cobor la mintea ta ca dau de petrollaughing