| AnemonaP a întrebat:

Imi dati programul zilnic de la Minti criminale pe AXN? funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| white_2190 a răspuns:

Marţi 24.01. 2012 AXN
22:00 - Minţi criminale 603 – Remembrance of Things Past
Episode 3 | Series | Crime, Drama
Crimele mai multor tinere aduc aminte de un caz investigat de Rossi cu mulţi ani în urmă...
Marţi 24.01. 2012 AXN
23:00 - Minţi criminale 604 – Compromising Positions
Episode 4 | Series | Crime, Drama
Echipa e pe urmele unui criminal în serie ale cărui victime sunt cuplurile căsătorite.
Joi 26.01. 2012 AXN
22:10 - Minţi criminale 605 – Safe Haven
Episode 5 | Series | Crime, Drama
Echipa caută un asasin care moară familiile din Vestul Mijlociu.
Joi 26.01. 2012 AXN
23:10 - Minţi criminale 606 – Devil’s Night
Episode 6 | Series | Crime, Drama
Echipa trebuie să prindă un criminal care face victime în timpul scandaloasei petreceri dinaintea Halloween-ului.
Sâmbătă 28.01. 2012 AXN
23:00 - Minţi criminale 603 – Remembrance of Things Past
Episode 3 | Series | Crime, Drama
Crimele mai multor tinere aduc aminte de un caz investigat de Rossi cu mulţi ani în urmă...
Duminică 29.01. 2012 AXN
00:00 - Minţi criminale 604 – Compromising Positions
Episode 4 | Series | Crime, Drama
Echipa e pe urmele unui criminal în serie ale cărui victime sunt cuplurile căsătorite.
Duminică 29.01. 2012 AXN
22:10 - Minţi criminale 605 – Safe Haven
Episode 5 | Series | Crime, Drama
Echipa caută un asasin care moară familiile din Vestul Mijlociu.
Duminică 29.01. 2012 AXN
23:10 - Minţi criminale 606 – Devil’s Night
Episode 6 | Series | Crime, Drama
Echipa trebuie să prindă un criminal care face victime în timpul scandaloasei petreceri dinaintea Halloween-ului.
Marţi 31.01. 2012 AXN
22:00 - Minţi criminale 607 – Middle Man
Episode 7 | Series | Crime, Drama
Când pe câmpurile din Indiana încep să apară cadavre, echipa trebuie să prindă un grup de criminali în serie...
Marţi 31.01. 2012 AXN
23:00 - Minţi criminale 608 – Reflection of Desire
Episode 8 | Series | Crime, Drama
O femeie e găsită moartă în Georgetown. Echipa trebuie să găsească criminalul înainte ca acesta să facă alte victime.
Joi 02.02. 2012 AXN
22:10 - Minţi criminale 609 – Into the Woods
Episode 9 | Series | Crime, Drama
Echipa e pe urmele unui criminalul ale cărui victime sunt copiii.
Joi 02.02. 2012 AXN
23:10 - Minţi criminale 610 - What Happens at Home...
Episode 10 | Series | Crime, Drama
Echipa caută un criminal care omoară femei într-o comunitate izolată din New Mexico. Hotchner cere ajutorul în investigaţie unui cadet FBI.
Sâmbătă 04.02. 2012 AXN
23:00 - Minţi criminale 607 – Middle Man
Episode 7 | Series | Crime, Drama
Când pe câmpurile din Indiana încep să apară cadavre, echipa trebuie să prindă un grup de criminali în serie...
Duminică 05.02. 2012 AXN
00:00 - Minţi criminale 608 – Reflection of Desire
Episode 8 | Series | Crime, Drama
O femeie e găsită moartă în Georgetown. Echipa trebuie să găsească criminalul înainte ca acesta să facă alte victime.
Duminică 05.02. 2012 AXN
23:30 - Minţi criminale 609 – Into the Woods
Episode 9 | Series | Crime, Drama
Echipa e pe urmele unui criminalul ale cărui victime sunt copiii.