| Nimeni_6547 a întrebat:

Imi dati si mie descrieri de poze pentru. hi5 si ideei ce sa`mi mai pun :) http://simonikah2o.hi5.com hi5`ul meu :) la albumul Why don`t you love me sa va uitati :) Ms :* Funda :*

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

"Pentru ca aici mi-am trait visul."

"Recunosc: Imi va fi dor."

"E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…"

Azi nu`mi mai pasa. oh go on` Mi`e indiferent. happy"

"Fericirea`I cântarita in baloane de sapun. Ele ti se sparg când visele ti se fac scrum!"

"Daca as sti sa fac minuni, pentru tine as pastra anii cei mai buni!"love struck

"O zi speciala."

"Stiu ca in tine gasesc linistea ce o doresc!love struck"

"N`o poate avea nici el nici tu, o are deja altu` love struck."

"Hey barbye, te`ai ratacit?"

"Si`o vezi cum inocenta isi umfla botu`. Te`a prostit repede i`ai lasat totul;]"

"Te`ai intors acum si ai vrea sa-ti spun "Te iubesc"?happy"

"Iti venea s-o respiri, nu s-o privesti..."

"Taci si viseaza. E gratis, man!"

"Nu`i vina ta... e doar vina mea ca am crezut in iubirea taa!"

"Sa-ti spun ce m-a facut sa ma gandesc la el ` Era asa atent, dar si eu la fel!"

"Totul e bine! Iar zambesc happy"

"Pentru ca ii place EI! love struck"

"Singura care Conteazaaa! happy"

"Sentimentele Dispar! happy"

"Baietzii au balansul lor fenomenal... dar intotdeauna fetele au rolul principal...smug"

"Intr-o zi. Usa care m`a lovit. Va cersi sa ii mai calc pragu`happy"

"Privirea mea sparge gheata dar pe tine, te face bucatzidevil"

Sper ca te-am ajutat!