| Nathalia a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri facute de voi? puppy dog eyes. Dau fundita pentru cele mai multe. :*

1 răspuns:
| MissVamp a răspuns:

Salut toata lumea! pe val e natalia si uite cant asa ascultati:
-da un link
-daca cautati usi inchise veniti la mine ca nu va fi bine(cand esti suparata)
-sunt pe mess(facebook)si va salut un dulce noapte buna va dau pentru ca voi suntei in lista de contacte si in viata reala va dau pe spate cu o serenada:...am uitat-o, maine poate daca am chef ca mauit la master chef