| 20thoughts a întrebat:

Imi dati niste statusuri facute de voi va rog?

Răspuns Câştigător
| sisuk a răspuns:

Ridic fruntea sus sterg lacrima *** ma doare, orice s-ar intampla trebuie sa fiu tare!

Baieti... Vreti o fata perfecta? Duceti-va si cumparati-va o papusa Barbiewinking

Nu mă mai trezesc cu acceaşi poftă de viaţă De acum în colo, cine are ceva de zis, să-mi spună îmi faţă!

Ce´mi place ' ca T'doare;*! Cnd'stiu ca-s 'd vina;* si tot tu Ca fraieru vi si ´ imi ceri ' iertare

"` Fiecare` cadere` ma` face` mai` puternica`Fiecare` tradare` ma` face` mai` tare`... Fiecare barfa`. ma` face` mai` imp0rtanta` `.""

Raman cOpiLuL VeSeeL inDifeReenT de aDveRsaRi..Ca Lumea e prea Miika pT aTaTia OameNi MaaRi

"Mnoh am Fitze sunt d gasca nai dreptu sa ma invidiezi sau sa te bagi in viata meh....sau incearca daca vrei sa plt3sti scump"

Aså gåndesc' Båietzi Cå ' so# duci;> ' in Viåtzå bine'# Så;> åi båni;> # Szå´ åi masinå;> ' si o Brunetaaa;> ' långa # Tne ´!"

Nu ';*doare c' nu te voi mai vedea...doare c'nu voi;* mai simti; nw';* doare ce a fost, ci ce va fi #. fara Tne!;* Te ' iubesCc

Cu ` geantà intr-o; x pàrte imi` pérmit s`ajung depàrteé

Tacci`! e un cuvant` pOtrivit pentru.` tine!` pai` de cand vb` uhh de mine?` Inchidetsii guraa`! Stapanestets`i ura! Folosejte`tsi gura duOar at`. cand suGi` pL`! :] stai jos

uNeoRi..cLiPeLe duLci Se pReFak in VeniN...SunTem DiFeRiTzi, Dar ToTusHi Ne pOtRiviM..aM sTaT uNuL LaNga alTuL Cand ToTzi vOiau Sa Ne DesparTziM

"# Nuh' trbe'h sa fi' stilatha, aranjatha`' Trebe'h sa fi originala..Ca o papusa naturala Nu copiaa ce nu stii, k te critica altii #"

Daca vrei sa plangi, plangi! Daca vrei sa tipi, tipa! Daca vrei sa cazi, REZISTA!

| 20thoughts explică (pentru sisuk):

Sunt facute de tine?happy

| sisuk a răspuns (pentru 20thoughts):

Daaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| alma17angel a răspuns:

Tocmai plec la operatie. Trebuie sa mi-l scoata pe tine din inima mea.

Fundita?happy

| Giiorgiiana a răspuns:

Te Iubesc Si Nu Uita Pentru Ca Numai Tu Esti Viata Mea.