| Carla211 a întrebat:

Imi dati va rog frumos un cont lady popular la nivelul 9? va rog din tot sufletul sa-mi dati!cryingpromit sa va dau funditabig grinsi voturi pe lady popular.va rog din tot sufletul sa-mi dati.

4 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Sincer eu joc de 3 zile si inca sunt la lvl 0 rolling on the floor) nu stiu cum sa dau lvl si sa strang bani thinking

| aldeaadinamaria a răspuns:

Eu sunt la level 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am si eu cont pe TPU, dar nu sunt logata, Uite un cont pe lady popular, dar nu este la nivel mare din pacate:oana-pisi parola turturica. Jur ca este bun! Te pup! Cu drag Oana din Galati

| gabriela_2917 a răspuns:

Da iti dau eu contul este 550011 parola 550011 sper ca te-am ajutat