| danielaaabăăă a întrebat:

Imi doresc sa devin fotograf. Stie cineva ce cursuri trebuie sa urmez?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie de cursuri de fotografie.Ca doar nu de curatat covoare. Logic, nu?

| Vanqu1sh a răspuns:

Cursuri de fotografie oare? din moment ce te numesti danielabaaaaaaaaa si vi pe TPU sa intrebi ce cursuri faci pentru a devein fotograf... e jale

| darrio2007 a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Amuzant!

| Vanqu1sh a răspuns (pentru darrio2007):

Eram ironic

| danielaaabăăă explică:

Stiu asta. Ma refeream la niste site-uri de unde imi pot alege cursurile.

| Vanqu1sh a răspuns (pentru danielaaabăăă):

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=cursuri+de+fotograf

depinde si orasul in care esti fata mea, ca nu e bine sa le faci online si tine de mai multi factori