| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Imi explicati si mie va rog cum poate sa arate ferma pe farmerama asa: http://www.farmerama.com/? action=externalGarden&uid=4570075?

CA NU STIU cum a facut acest copil sa-i arate asa ferma! Am cautat si la magazinul cu accesorii si tot nu am gasit! Am vazut ca unii mai au si lacuri inghetate si chestii de-astea dar la magazin nu sunt! De unde fac rost ca vreau si eu!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Gaga4u a răspuns:

Buna!

Lacurile inghetate le primesti cadou de la Mosu! Tu ca sa primesti premiile care le da Mosu ( lac inghetat A, B, C, D; om de zapada, pom de craciun, Biber de Craciun, Mos Craciun surfer, adapost reni, telescop).
Ca sa primesti aceste lucruri trebuie sa adunati cadouri ( cadouri puteti aduna lucrand n gradina si luand animalele). Cadourile le duci in locul temporar de langa atelier.
Exista lucruri pe care le primesti doar de la roata norocului ( piersic etc.).
Eu stiu asta pentru. ca am un cont de lvl. 45 si jumatate si altul de lvl. 50.
Daca mai vrei informatii, uite id-ul meu : lady_gaga86I don't want to see

Pa-pa!

1 răspuns:
| Gaga4u a răspuns:

Funda?