| nadie a întrebat:

Imi iese ceva galben de..."jos" si trebuie sa imi pun hartie igienica mereu ca sa nu patez chiloteii sad Dece imi curge asa ceva? Cateodata imi curge mult deodata si se simte ca si cand ar fi cicl dar nu e, egalben.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E ceva normal.
Toate fetele/femeile 'se uda'
poti folosi protej slipuri(sau ceva genu)
e ceva normal, are rol de a curata vaginul si de lubrefiere tongue

| dorykutza a răspuns:

Paste fericit!
Acelea sunt secretii vaginale care isi fac aparitia inainte de menstruatie dar nu numai. Nu trebuie sa iti faci griji este ceva absulut normal si sanatos!
Succes!