| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac 4 baieti si toti 4 vor sa stea cu mine iar eu nu stiu pe care sa il aleg.
primul este un coleg de clasa caruia ii plc de mine de anul trecut, mereu imi da sfaturi si imi este aproape, imi ia apararea in fata celorlalti...
al doilea este fostul meu prieten care vrea sa ne impacam, dar m, a cam dezamagit dar inca il plac. desi am anumite indoieli.
al treilea este un tip care nu ma atrage din punct de vere fizic imi este putin rusine cu el dar ma simt bine in compania lui si ma simt in siguranta, e atent si tot ce trebuie.
al patrulea este un baiat care e destul de simpatic dar cam prea glumet nu stiu cand glumeste si cand vb serios. imi spuse azi ca se despartii de prietena lui pentru mine pentru ca a aflat ca st singura,,,
imi plac toti 4 :toti 4 ma plac help.

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Varianta simpla: Stai cu toti 4 sau iai pe toti la rand si vezi cum te intelegilaughingbig grin

| adikinhhh a răspuns:

Primuhappy

| CrazyGirl2 a răspuns:

Un singur lucru poti face:sa iti asculti inima, nu sa ne asculti pe noi, cei de pe TPU.trebuie sa faci ce crezi tu ca este bine, nu ce cred altii.stai cu cel care merita, care se comporta frumos cu tine, iti ia apararea, este frumos, romantic, sensibil, un prieten adevarat, si nu este gelos, dar in niciun caz sa nu stai cu fostul pentru ca va crede ca il vei ierta inca odata, si va face la fel ca data trecuta.asta e parerea mea:*:*succes:*:*

| HahahaAb a răspuns:

Pai sincera sa-ti spun, din ce am dedus eu de la tine, singurul baiat pe care il placi cu adevarat e fostul tau! laughing Restul eu zic ca e prietenie[1],atractie[3] si mila[4]!