| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu știu ce sa fac... plac un băiat dar încă simt ca sunt legata intr-un fel de fostul ..Cu băiatul pe care îl plac vorbesc și deși știu ca pot avea mereu încredere în el nu mă simt bine sa îi zic orice. Dar cu fostul e altfel. Pot sa îi zic orice și vara trecuta chiar l-am rănit când i-am zis ca vreau sa ne despărțim.Dar cu toate astea el m-a iertat și chiar înseamnă mult pentru mine. Îmi e foarte greu sa aleg. Dacă mă împac cu el îmi e teama sa nu îl rănesc iar nu vreau sa îl fac sa sufere. Intr-un fel as Vrea sa ne împăcăm dar dacă îl fac din nou sa sufere? Ce pot sa fac sa fie bine? Dau Fundaa!

3 răspunsuri:
| BlackMagicx3 a răspuns:

Te simti legata de fostul deoarece in adancul sufletului inca mai simti ceva pentru acesta.El a avut puterea sa te ierte pentru ca te iubeste cu adevarat.Ca sa fie bine trebuie sa te gandesti foarte bine daca esti pregatita sa ai o cu adevarat o relatie si sa nu il faci din nou sa sufere.In orice relatie se mai intalnesc si obstacole, certuri, etc dar se poate trece peste ele.Eu te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la viitor( ce se intampla daca...)si sa lasi totul sa vina de la sine. Sper sa faci alegerea potrivita happy

| IisusHristos a răspuns:

Vezi care are mataranga mai mare si care iti ofera mai multe orgasme atat normale si clitoridiene cat si orale si digitale. O alta proba la care poti sa-ti supui este sa pe torni alcool izopropilic pe obiectele muncii. O sa-ti dai seama pe care sa-l alegi. Succes.

| Doareu1994 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci ce simți tu! I'ati un timp de câteva zile si gandeste'te ce simți pentru fostul tau prieten! Dacă îl iubesti o sa iei decizia corecta. Si încearcă sa nu ii mai greșesti pe viitor ca apoi îl vei pierde si vei regreta! Îți spun din propria experiența!