| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Daca fostul meu prieten sa imbatat atunci cand m-a vazut dansand cu al baiat, mi-a luat apararea cand s-au luat niste baieti de mine si intr-o zi ma intrebatat daca am sa ii dau si lui o gagica...si apoi mi-a zis "sau vrei sa ma pastrezi pentru tine?". Asta ce inseamna ca inca tine la mine? Cum pot sa imi dau seama de asta? Si daca tine la mine atunci de ce nu imi zice sa ne impacam? mentionez faptul ca e primul meu iubit.ca am fost impreuna un an si am fost despartiti multi nu ne doreau impreuna.acum avem 1 an de cand numai suntem impreuna.eu as vrea din suflet sa ne impacam dar nu stiu daca si el vrea asta si nici cum sa imi dau seama daca vrea asta.si nici cum sa ii zic sa ne impacam...plese help me!

Răspuns Câştigător
| DoarEa_2433 a răspuns:

Pf stiu cum estraight face
si la mine este cam la felstraight face
eu cred ca daca te. a vazut dansand cu baiatu ala crede ca simti ceva pentru el si de asta nu mai vrea sa. ti spuna ce simte sa nu. ti bati joc de sentimentele lui sau sa razihappy...
eu in locu tau as rugao pe o prietena sa ma ajute sal intrebe dc te mai iubeste, sau intr-o conferinta sa fc jk adv sau provocare si atunci sa. ti dai seamakiss
sper ca te.am ajutatkiss
BAFTA:X

3 răspunsuri:
| ramona_4785 a răspuns:

Buna, e evident ca vrea asta doar ti-a spus in fata, daca iti dorresti asta de ce nu ii spui? Stii ce am inteles eu din vorbele lui: ca nu are pe nimeni si te vrea pe tine foarte clar; eu zic sa va mai dati o sansa; mult succes si incearca, nu ai nimic de pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
| elenac a răspuns:

Vazandu-te cu altul a inteles ca te vrea numai pentru el...intreaba-l ce vrea. te vrea pe tine sau vrea sa-i faci cunostinta cu altcineva.joaca intrebarea lui in favoarea ta?