| JulieR a întrebat:

Imi plac parfumurile dulci, fresh care sa exprime feminitatea. Miroase vreunul din parfumurile RIHANNei asa?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Cred că Rihanna Reb’L Fleur. Sinceră să fiu nu l-am încercat, însă având în vedere compoziţia http://www.aoro.ro/rihanna/rihanna-rebl-fleur-50-ml-eau-de-parfum/ pare a fi dulce.
Dar mai sigur este să mergi la un magazin de parfumerie cum ar fi Sephora şi să îl încerci personal.
Baftă!

1 răspuns:
| Maomau a răspuns:

Poi daca iti plac parfumurile dulci, atunci iti recomand parfumul de ciocolata cu lapte, fii sigura ca si Rihanei ii plac!