| ShyAngel a întrebat:

Salut,oameni buni. Imi plac parfumurile dulci. Ce parfum imi recomandati? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Incearca de la Avon : Eternal Magic, Pur Blanca, Incandescence...Toate sunt dulci ( le-am incercat pe toate)

| Bianca72 a răspuns:

Playboy,sunt super-mega-extra dulci, am primit unul cadou chiar azi si cind l-am mirosit am crezut ca-mi cade nasul.

| Girly33 a răspuns:

Buna...Dolce Gabbana, Lady Million, Carolina Herrera212 VIP, Port Milano(sunt foarte faine).

| inna28mary a răspuns:

Incearca Far Away de la Avon.E foarte dulce si e ieftin!