| anonim_4396 a întrebat:

Imi place d o fata, si i-am spus ca imi place de ea si a spus ca nu a mai avut nicio relatie si ca nu este pregatita, cum fac sa o conving?

Răspuns Câştigător
| ღKittyღ a răspuns:

Zii ca e frumoasa...si daca tice la fel ignoro cateva zile (2 3 zile) si apoi intreab-o iar si daca nu vreau du-te la alta fata

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca esti tu cel de la avatar, eu zic sa mai astepti! Nu, esti inca pentru o relatiehappyPa, pa

| alexsandu97 a răspuns:

I-am spus unei fete ca o iubesc si ea mi-a zis ca nu-i pasa si ca sa o las in pace. Noi ne cunoastem de cand eram mici, de la gradinita si in ultimul timp am inceput sa tin la ea si am incercat sa o uit si nu pot, si nu-s eu ala d la avatar