| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult, dar ea mi-a spus ca nu e pregatita pentru o relatie...Asta ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Exact ce a spus. Poate fata este concentrata pe scoala. Sa invete bine si sa ia note mari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. nu te place
b. te-a refuzat elegant si pe termen lung
c. nu este pregatita pentru o relatie
d. toate variantele de mai sus

| 1234Test a răspuns:

A. Sigur e urata de nu place un spartan ca tine.
B. Sigur nu esti spartan.
C. A sau B
D. Nu e pregatita pentru o relatie cu tine...CU TINE happy
E. Asta ce inseamna? Trezeste-te! Pleci in Spania un an si te intorci cu BMW seria 7 sa moara toate fetitele, dupa uiti si limba romana. Am fost plecat in Spania doi ani.
Gruesa dinero de la marca bolsillo agradable. Pentru voi care nu stiti inca spaniola inseamna Banu gros, face buzunarul frumos.