| JakyeRU a întrebat:

Imi place de o fata, dar nu stiu cum sa ii spun asta, mai tot timpul umbla cu prietena ei. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Victor453 a răspuns:

Spune-i in fata adevarul, roag-o pe prietena ei sa va lase in pace sa vorbiti, sau scrie-i in retele de socializare, nu prea cred ca acolo umbla cu prietena ei))

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un biletel in care o rogi frumos sa vina singura dupa ore, la coltul scolii...sa-i spui ceva.

| Caro34 a răspuns:

Mergi cu o floare la ea si zi-i ca-i o fiinta exceptionala si ti-ar placea sa o revezi dupa ore sa mai discutati!