| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu sincer sa fiu ce sa fac adica vorbesc cu ea, fac glume placute etc... dar nu stiu pur si simplu cum sa o fac sa ma placa sau macar sa-mi dee un pic mai multa atenti deoarece mai sunt si cazuri in care nu prea raspunde la mesaje...va rog sa-mi da-ti niste sfaturi cele mai bune vor fi raspalatite cu o fundabig grin

4 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Sa-mi dea*

| didi4 a răspuns:

E ciudat ca in momentul in care stii ca un baiat te place te gandesti la el mai mult ca de obicei laughing dai de inteles ca o placi si te va remarca. incearca sa ii arati ca ea e mai speciala pentru tine. daca esti cu grupu bag.o pe ea in seama mai mult. Daca nu te place nici cand stie ca o placi nu cred ca mai ai ceva de facut, nu ii poti controla sentimentele happy

| Deeaa2233 a răspuns:

Pai gaseste un subiect legat de ce i place ei.Intra in vorba cu ea si nu te da in spectacole prin preajma ei. big grin Succes big grin

| gretik12 a răspuns:

Pai in cazul asta trebiue sa comunici cu cea mai buna prietena a ei si sat spuna ce ii place persoanei pe care tu o placi si unele lucruri pe care le place ea si tu poti sa le faci atunci fale si ea it va multumi cu un sarut sau chiar sa te bage in seama mai mult
Dar daca nu ti se primeste primul raspuns faci in felul asta:
spune-i in fata ca o placi♥si ea poate te place dar tu nu stii ca nai incercat sa zici
NU PIERDE OKAZIA!