| Beny_3119 a întrebat:

Imi place de un baiat am fost cu el o luna apoi m-am despartit de el ca nu stateam mereu impreauna iar acum este cu o fata de la mine din clssad cum pot sa fac sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Nu umbla dupa el, lasa-l si uita de el, ocupa-ti timpul cu altceva! Nu il baga in seama, si fi indiferenta! Nu el e nici primul nici ultimul de care o sa iti placa! Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i ca ti-ai dat seama ca inca il placi, si ca nu suporti viata departe de el spune-i de exemplu asa
"uite ce-i eu inca te plac, inca tin la tine, imi pare rau ca nu ne-am inteles si ne-am despartit, eu n-am incetat sa ma gandesc la tine, sa te iubesc, iar acum as vrea sa redevenim ce am fost, sa ne impacam sa fim din nou impreuna, asta e parerea mea...acum nu stiu daca esti de acord dar, sa stii ca atunci cand nu esti langa mine, inima mi se frange in mii de bucati"hee hee sper ca te-am ajutat succes! craciun fericit!:*